Архів автора: admin

ЩО ТАКЕ ВІЛ ТА ЯКІ СПОСОБИ ЙОГО ПРОФІЛАКТИКИ ІСНУЮТЬ

Вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) передається через кров та інші біологічні рідини (сперма, виділення піхви, грудне молоко) під час статевого контакту і вагітності, пологів та годування груддю. Але це і так давно усім відомо, чи не так? Один зі видів профілактики — уникати потенційно небезпечних ситуацій. Проте існують ще й інші способи профілактики ВІЛ: доконтактна та постконтактна профілактика,… Читати далі »

Медичний кол-центр

У Бахмутському районі працює медичний кол-центр, який покращує взаємодію між лікарями та пацієнтами Медичний кол-центр – європейський сервіс для мешканців населених пунктів Сіверськ, Різниківка, Свято-Покровське, Серебрянка, Дронівка, Часів Яр, Світлодарськ, Миронівський, Відродження, Криничне, Роти, Воздвіженка, Миронівка Бахмутського району.     Прогресивні заклади охорони здоров’я зрозуміли, що створення окремих відділів для телефонної комунікації з використанням сучасних… Читати далі »

БРАІЛКО Олександр Григорович

05.10.2020 року, в свій 70-й  день народження, раптово пішов із життя лікар загальної практики-сімейний лікар Часовоярської амбулаторії КНП «ЦПМСД Бахмутської районної ради» БРАІЛКО Олександр Григорович. 46 років свого життя Він присвятив лікувальній справі. Працював головним лікарем дитячої лікарні м. Бахмут (стара назва м. Аремівськ) та Часовоярської лікарні. З 2017 року працював лікарем ЗП-СЛ Часовоярської амбулаторії.… Читати далі »

Медичне обладнання для надання стоматологічної допомоги

З 2016 року КНП «ЦПМСД Бахмутської районної ради» почало співпрацю з  Фондом Карітас, який взяв шефство над одним структурним підрозділом, а саме над луганською амбулаторію. За цей час було зроблено капітальній ремонт в приміщенні лікувально-профілактичного закладу. Також фонд допомогає медикаментами та паливом для мешканців селища. Дуже приємний сюрприз був наприкінці серпня, коли Фонд Карітас в… Читати далі »

Співпраця з організацією «Medicos Del Mundo»

Продовжується співпраця з організацією «Medicos Del Mundo». У рамках гуманітарної допомоги КНП «ЦПМСД  Бахмутської  районної  ради» 10.07 були отримані матеріали  для  забору крові.  Допомога була надана  за  підтримки  Федерального  міністерства закордонних  справ  Німеччини (GFFO).

Бригади для забезпечення оперативного проведення забору біологічних матеріалів від пацієнтів

Для забезпечення оперативного проведення забору біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на короновірусну хворобу (COVID-19), які уклали декларації на медичне обслуговування з лікарями КНП «ЦПМСД Бахмутської районної ради», створено три бригади. Вони базуються: в Часовоярської ,  Сіверської  та  Світлодарської  амбулаторії. Як що у Вас є питання щодо симптомів коронавірусу зателефонуйте: 095-479-00-79 з 9:00 до 18:00… Читати далі »

Захисні маски та Тест-набір  для швидкого виявлення антитіл COVID-19. 

22.04.2020 р.  для запобігання поширення на теріторії Бахмутського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. КНП «ЦПМСД Бахмутської районної ради» придбані за власні кошти: захисні маски та Тест-набір  для швидкого виявлення антитіл COVID-19. Для підтвердження діагнозу необхідно провести дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), що виявляє наявність або відсутність в організмі самого вірусу. У разі… Читати далі »